Kanada'da Dil Eğitimi Alırken Dikkat edilmesi gerekenler...

Kanada Dil Okullarıyla Hızlı Ve Ekonomik İngilizce

kanada-dil-okullariyla-hizli-ve-ekonomik-ingilizce-

Dünyanın en kaliteli eğitim sistemlerinden birisini kullanan , oldukça ekonomik fiyatlarla eğitim veren Kanada , Türk öğrencilerin yeni adresi.
05 Nisan 2016 Salı 11:52

 Yaşamımızın her alanında karşımıza çıkan dil ; İngilizce. Yurt dışında ekonomik ve kaliteli eğitim almak isteyen öğrenciler sıklıkla tercih ediyorlar.

Kanada Dil Okullarında Herkese Uygun Programlar Var

 Sizlerin istediği sürede ve yoğunlukta programlar mevcuttur. Eğitim süreleri 4 hafta'dan başlamaktadır. Sizlerin isteği doğrultusunda bu süre artmaktadır. 

 
 Türkiye'nin , Kanada konusunda en etkin kuruluşu olan Kanada Kültür Merkezi , öğrencilere özel fiyatlar sunmaktadır. Başvurular için  ücret  almayan  Kanada Kültür Merkezi , öğrencileri Kanada hakkında bilgilendirmektedir.

Kanada Dil Okulları Konaklamalarında Aile Yanı Tercih Ediliyor 

 Yurtta konaklayabilir , eve çıkabilirsiniz.  Yurtta kalan öğrenciler , sizler gibi İngilizce öğrenmeye gelmişlerdir. Bu yüzden dil bilgilere yeterli değildir. Maliyetide yüksektir.
   
  Ayrı eve çıkmak oldukça konforludur. Maliyeti oldukça yüksektir ve pratik şansınız azalmaktadır.

 Kanada dil okullarına giden öğrenciler  , aile yanında konaklamayı sıklıkla tercih etmektedir. Hem ekonomik , hemde konforludur. Kaldığınız aile Kanadalı olduğu için , sıklıkla pratik yapabileceksiniz. Kanada dil okullarında öğrendiğiniz bilgileri geliştirebileceksiniz.

Kanada Dil Okulları Başvuruları Nereden Yapılır

 Türkiyenin , Kanada konusunda lider kuruluşu olan Kanada Kültür Merkeziyle , Kanada dil okullarına başvuru yapabilirsiniz. Merkezi bünyesinde ; Kanada vizesi ve konaklama işlemelerinide gerçekleştirmektedir.

 Kanada dil okulları başvurularından ücret almayan Kanada Kültür Merkezi , vize işlemlerinide gerçekleştirirerek tüm işlemleri sizler adına gerçekleştirmektedir.

Kanada Dil Okulları Hakkında Bilgi Almak İçin ;

kanadakulturmerkezi.com/kanadadilokullari.html
 

Haber okunma sayısı: 1177Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

ANKET

Sizce Kanada'nın En Yaşanılır Şehri Neresi ?

Sizce Kanada'nın En Yaşanılır Şehri Neresi ?

Ankete Katıl Sonuçlar