Kanada'da Dil Eğitimi Alırken Dikkat edilmesi gerekenler...

Air Canada’nın 787 seferleri büyük ilgi görüyor !

air-canadanin-787-seferleri-buyuk-ilgi-goruyor-

İstanbul Atatürk – Toronto arasında uçuş seferleri yapan Air Canada, aynı zamanda başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere farklı noktalara da bağlantı sunuyor.
21 Temmuz 2016 Perşembe 18:07

 Air Canada’nın 787 seferleri büyük ilgi görüyor !

İstanbul Atatürk – Toronto arasında uçuş seferleri yapan Air Canada, aynı zamanda başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere farklı noktalara da bağlantı sunuyor.

 

Kuzey Amerika kıtasından Türkiye’ye direkt sefer düzenleyen tek Kanadalı ve Kuzey Amerikalı havayolu şirketi Air Canada, her gün gerçekleştirdiği İstanbul-Toronto direkt seferlerine ara vermeden devam ediyor. Air Canada, Türkiye’den ABD’ye gitmek isteyen yolcular için de Toronto üzerinden en kısa bağlantılarla ABD’ye alternatif ulaşım imkanı sunuyor.

Kanada’nın en büyük ve ödüllü havayolu şirketi Air Canada, her gün gerçekleştirdiği direkt seferleri ile Toronto üzerinden Amerika Birleşik Devletlerine  ulaşım imkanı sağlamayı sürdürüyor. 

Air Canada, TRANSBORDER geçişi sayesinde, Kanada transit vizesi veya Kanada vizesi olan yolcularının ABD pasaport ve gümrük kontrollerinin Toronto Pearson International Havalimanında gerçekleşmesini sağlayarak ABD’ye kolay ve rahat giriş imkanı sunuyor. Amerikan pasaportlu Air Canada yolcularına ise otomatik pasaport geçişi ve TSA Pre programıyla güvenlik kontrollerinden daha rahat geçiş imkanı veriliyor. ABD gümrüğüne Kanada’dan giriş yapan Air Canada yolcuları, bu sayede olası uzun beklemelere de takılmamış oluyor. Business Class ve Staralliance Gold üyelerine, Air Canada’nın 21 ödül sahibi ve eşsiz bir hizmet deneyimi sunan Maple Leaf Lounge’unu kullanma imkanı da sunuluyor.

 

AIR CANADA CANPLUS PROGRAMI İLE TÜRK VATANDAŞLARINA KANADA VİZESİ KOLAYLIĞI

 

Air Canada CANPLUS programı, Amerika seyahatleri için alınması zorunlu olan Kanada transit vizesi veya Kanada vizesi için Türk vatandaşlarına büyük kolaylık sağlıyor. Pasaportunda veya eski pasaportunda son 10 yıl içinde alınmış Amerika vizesi, Kanada vizesi veya oturumu olan yolcular, CANPLUS’la çok daha kolay ve hızlı vize alabiliyor.

 

AIR CANADA 787 İLE UÇUYOR

 

Air Canada için özel dizayn edilmiş 3 kabinde oluşan Air Canada B787 Dreamliner uçağı, konfor, yeni teknoloji, daha az türbülans, daha fazla oksijen ve üst düzey kalitede yeme, içme ve kabin hizmeti sunuyor. Ayrıca, çevreci, daha az yakıt tüketen ve karbon emisyonu en düşük olan ileri teknoloji Air Canada B787 Dreamliner uçakları, yolcularına benzersiz bir uçuş deneyimi sunuyor.  

Air Canada’nın B787 Dreamliner uçaklarında, yolcular için düşünülmüş olan ve her koltukta HD dokunmatik ekranın, USB güç kaynağının bulunduğu konforlu kabinleri de mevcut. Yolcular, 600’dan fazla film seçeneği ve en üst düzey kabin içi eğlence sistemiyle de yolculuklarına farklı bir boyut kazandıracak.

 

Kaynak: www.kokpit.aero


Haber okunma sayısı: 2276Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

ANKET

Sizce Kanada'nın En Yaşanılır Şehri Neresi ?

Sizce Kanada'nın En Yaşanılır Şehri Neresi ?

Ankete Katıl Sonuçlar