Kanada'da Dil Eğitimi Alırken Dikkat edilmesi gerekenler...

KANADA VİZESİ HABERLERİ

Kanada Vizesi Evrakları

kanada-vizesi-evraklari Kanada’ya herhangi bir sebepten dolayı gitmek isteyen kişilerin kanada vizesi için belirli evrakları yanında bulundurması gerekiyor. Kanada dil okulları başvurusu yaparken de Bu evraklar çalışanlara,

Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci: Kanada Gülen'in ilticasını kabul etmez

gumruk-ve-ticaret-bakani-tufenkci-kanada-gulenin-ilticasini-kabul-etmez Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci, FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in Kanada'ya iltica edebileceği iddiasına ilişkin, "Demokrasinin hakim olduğu Kanada buna izin vermez diye tahmin ediyoruz." dedi.

Kanada Vizesi , Tek Tuş Uzağınızda !

kanada-vizesi--tek-tus-uzaginizda- Kanada Vize Merkezi , Kanada vizesi başvurularında sizin yanınızda !

Air Canada’nın 787 seferleri büyük ilgi görüyor !

air-canadanin-787-seferleri-buyuk-ilgi-goruyor- İstanbul Atatürk – Toronto arasında uçuş seferleri yapan Air Canada, aynı zamanda başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere farklı noktalara da bağlantı sunuyor.

Kanada, Meksika’ya vize uygulamasını kaldırdı

kanada-meksikaya-vize-uygulamasini-kaldirdi Kanada, Meksika vatandaşlarına uyguladığı vizeyi, kaldırma kararı aldı.

Kanada yangınların ardından selle mücadele ediyor

kanada-yanginlarin-ardindan-selle-mucadele-ediyor Kanada’da orman yangını nedeniyle boşaltılan Fort McMurray kenti, şimdi de sel ile baş etmeye çalışıyor.

Kanada’da yangın kontrol altına alınamıyor

kanadada-yangin-kontrol-altina-alinamiyor Kanada'da meydana gelen orman yangınının kontrol altına alınamadığı bildirildi. Yangından etkilenmeyen evlerin bulunduğu mahallelere giriş izni verildi.

Orman yangını Kanada’nın milli gelirini etkiledi

orman-yangini-kanadanin-milli-gelirini-etkiledi Kanada Merkez Bankası, Fort McMurray bölgesinde devam eden orman yangınının, ülkenin GSYİH’sini yüzde 1,25 olumsuz etkileyeceğini açıkladı. Bu olumsuzluğun nisandan hazirana kadar olan ikinci çeyrek

Savaştan çıkmış gibi! Kuş bakışı felaket

savastan-cikmis-gibi-kus-bakisi-felaket Kanada Başbakanı Trudeau, helikopterle gezdiği Fort McMurray'de tamamen küle dönmüş mahalleleri kendi gözleriyle gördü.

Türk kahvesi Kanada Turunda

turk-kahvesi-kanada-turunda "Turkish Coffe Truck-Gezici Türk Kahvesi" projesiyle Amerika ve Avrupa'yı gezen Türk kahvesi, şimdi de Kanadalıların beğenisine sunuldu.

AB: ABD ve Kanada'ya vize uygulamayı düşünebiliriz

ab-abd-ve-kanadaya-vize-uygulamayi-dusunebiliriz Avrupa Birliği yönetimi, ABD ve Kanada vatandaşlarına vize uygulaması başlatmayı düşünebileceklerini belirtti. Sürpriz çıkış Washington’la serbest ticaret anlaşması eşiğindeki Brüksel’in

Kanada Dil Okullarıyla Hızlı Ve Ekonomik İngilizce

kanada-dil-okullariyla-hizli-ve-ekonomik-ingilizce- Dünyanın en kaliteli eğitim sistemlerinden birisini kullanan , oldukça ekonomik fiyatlarla eğitim veren Kanada , Türk öğrencilerin yeni adresi.

Kanada'da Üniversite Eğitimi Alan Kanada Vatandaşı oluyor !

kanadada-universite-egitimi-alan--kanada-vatandasi-oluyor- 2016 yılında'da Kanada'da Üniversite Eğitimi Alan oturum izni sonrası Kanada Vatandaşı olabiliyor !

Kanada’da uçak kazası: Eski bakanlardan Jean Lapierre öldü

kanadada-ucak-kazasi-eski-bakanlardan-jean-lapierre-oldu Kanada’da salı günü meydana gelen uçak kazasında eski bakanlardan Jean Lapierre, eşi ve üç kardeşi yaşamını yitirdi.

Kanada 2021-2022 için BMGK'ya adaylığını açıkladı

kanada-2021-2022-icin-bmgkya-adayligini-acikladi Kanada Başbakanı Justin Trudeau, ülkesinin 2021-2022 yılları için BM Güvenlik Konseyi geçici üyeliğine aday olduğunu açıkladı.

Kanada Dil Okullarına Başvurunu Yaptır ; Vizede Bir Adım Öne Geç

kanada-dil-okullarina-basvurunu-yaptir--vizede-bir-adim-one-gec Kanada dil okullarına başvurusunu yaptıranlar , Kanada vizesi başvurularında bir adım öne geçiyorlar

Kanada Vizesi Alanlar ; İngiltere Ve Amerika Vizesini Daha Rahat Alıyor !

kanada-vizesi-alanlar--ingiltere-ve-amerika-vizesini-daha-rahat-aliyor- Kanada vizesi alarak ; İngiltere ve Amerika vizelerinde bir adım öne geçebilirsiniz.

Kanada Vizesi Başvuru Adımları

kanada-vizesi-basvuru-adimlari Kanada Kültür Merkezi yetkilileri , Kanada vizesini bizim için anlattılar.

Kanada’dan ‘hızlı’ yatırım

kanadadan-hizli-yatirim KANADALI tren ve uçak üreticisi Bombardier, Türkiye’de demiryolu projelerine yerli ortak olarak Bozankaya ile birlikte katılacak ve yüksek hızlı tren (YHT) üretimine yönelik teknoloji transferi için 100

Kanada Kuzey Kore'nin uzun menzilli füze fırlatmasını kınadı

kanada-kuzey-korenin-uzun-menzilli-fuze-firlatmasini-kinadi Kanada Dışişleri Bakanı Dion, Kuzey Kore'nin uzun menzilli füze fırlatmasını kınadı.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

ANKET

Sizce Kanada'nın En Yaşanılır Şehri Neresi ?

Sizce Kanada'nın En Yaşanılır Şehri Neresi ?

Ankete Katıl Sonuçlar