Kanada'da Dil Eğitimi Alırken Dikkat edilmesi gerekenler...

SİYASET

Kanada'daki Anamuhalefet Partisinin Terör yasasına Tepkisi

kanadadaki-anamuhalefet--partisinin-teror-yasasina-tepkisi Özet: Kanada'da, hükümetin yasalaşması için Federal Parlamento'ya sevk ettiği terörle mücadele yasa tasarısına tepkiler devam ediyor.

Kanada da Akıllı Silah Üretimi

kanada-da--akilli-silah-uretimi Ülkeler, teknolojik gelişmeleri askeri alana entegre etmek için birbirleriyle yarışıyor. Günümüzde her şey akıllanırken akıllı silah konseptleri de bir bir gün yüzüne çıkıyor…

3 yaşındaki çocuğun donmuş bedeni bulundu

3-yasindaki-cocugun-donmus-bedeni-bulundu Kanada’nın Toronto kentinde akıl almaz bir olay yaşandı. Sabaha karşı kar topu oynamak için bahçeye çıkan 3 yaşındaki bir çocuk içeri giremeyince dışarıda donarak öldü.

Kanada kapısı kapandı

kanada-kapisi-kapandi Paralel yapı örgütünün lideri Fethullah Gülen'in Kanada'ya kaçma hayali başlamadan bitti. Kanada Göçmenlik Bürosu paralel yapıya yakın kuruluşları mercek altına aldı. Fethullah Gülen, şüpheli

BU ÜLKELERDE MOLOTOF SİLAH SAYILIR

bu-ulkelerde-molotof-silah-sayilir AB Bakanı Volkan Bozkır, iç güvenlik yasası ile ilgili kaygılara AB ülkesi Finlandiya’dan yanıt verdi. Bakanlar Kurulu’nda, yasadaki kelimenin şeklinden virgülüne kadar birçok şeyi konuştuklarını

Kanada’dan kendilerine silah yardımında bulunmasını istedi

kanadadan-kendilerine-silah-yardiminda-bulunmasini-istedi Ukrayna Dışişleri Bakan Yardımcısı Vadim Pristayko, ülkesinin komple bir savaşa hazırlandığını belirterek, Kanada’dan kendilerine silah yardımında bulunmasını istedi.

İç Çamaşırı küçük gelince oylamayı terk etti.

ic-camasiri-kucuk-gelince-oylamayi-terk-etti İç Çamaşırı küçük gelince oylamayı terk etti.

Kanada'da Akıllı Silah Üretimine Geçti!

kanadada-akilli-silah-uretimine-gecti Kanada Akıllı Silah Üretimine Geçti!

Ukrayna'ya eğitim desteği

ukraynaya-egitim-destegi Jason Kenney "Üzerinde mutabık kalınması halinde Ukrayna ordusuna eğitim desteğine katkıda bulunabiliriz" dedi.

Rusya’ya yeni yaptırımlar

rusyaya-yeni-yaptirimlar Kanada Başbakanı Harper: ''Ukrayna?nın herhangi bir bölümünün Rusya tarafından işgalini asla tanımayacağız'' OTTAWA

Kanada, Boko Haram ile çatışmayacak

kanada-boko-haram-ile-catismayacak Kanada, Nijer-Çad-Nijerya sınır bölgesinde pazartesi başlayacak Flintlock askeri tatbikatına katılan özel kuvvetlerin, tatbikat boyunca Boko Haram örgütü ile çatışmayacağını açıkladı.

Charlie Hebdo karikatürleri Kanada'da yayınlanmayacak

charlie-hebdo-karikaturleri-kanadada-yayinlanmayacak Kanada Charlie Hebdo karikatürlerini yayınlamayacak

Kanada'da BlackBerry-iPhone savaşı

kanadada-blackberry-iphone-savasi Microsoft'un arama motoru Bing 2014 yılında Kanada'da en çok arananlar listesini yayınladı.

Kanada Alarma Geçti !

kanada-alarma-gecti- Kanada'nın Ottawa kentinde bulunan parlamento binasında kimliği belirsiz bir kişi, nöbet tutan bir askeri silahla vurarak öldürdü.

Kanada askerleri bölgeye ulaştı

kanada-askerleri-bolgeye-ulasti Kanada askeri güçleri Bahreyn'e ( bölgeye ) ulaştı

Koalisyona Kanada'da katılıyor

koalisyona-kanadada-katiliyor IŞİD koalisyonuna Kanada'da katılıyor.

Kanada, 6 Savaş Uçağını Belçika'ya Gönderd

kanada-6-savas-ucagini-belcikaya-gonderd Kanada, Doğu Avrupa'da olası bir NATO operasyonu için altı F-18 savaş uçağını Belçika'daki Mons Üssü'ne yolladı.

KanadaDevleti Kuzey Kutbunda Hak İddia Ediyor

kanadadevleti-kuzey-kutbunda-hak-iddia-ediyor Kanada devleti kuzey kutbunda bulunan bölgede devlet olarak hakları olduğunu iddia ediyor.

TBMM Heyeti Kanada'da

tbmm-heyeti-kanadada TBMM Türkiye Kanada Parlamentolararası Dostluk Grubu heyeti Kanada'da temaslarda bulundu.

Ahmet Şık Kanada'dan Ödül Aldı !

ahmet-sik-kanadadan-odul-aldi- İfade özgürlüğü için Kanadalı Gazeteciler Örgütü, "2013 Uluslararası Basın Özgürlüğü Ödülleri"nden birini gazeteci Ahmet Şık'a verdi. Şık ödülünü Kanadalı televizyoncu Denis Dolan'dan aldı.

KATEGORİLER

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

ANKET

Sizce Kanada'nın En Yaşanılır Şehri Neresi ?

Sizce Kanada'nın En Yaşanılır Şehri Neresi ?

Ankete Katıl Sonuçlar